Materiály

/Materiály
Materiály2016-11-21T13:00:42+02:00

Drevotriesky

– ponúkame cca 120 odtieňov laminovaných drevotrieskových dosiek od výrobcov EGGER a BUČINA.
Štandardne používame 18 mm drevotriesku / interiér aj dvere/ + ABS hranovacia páska, ktorá dá vonkajšiemu povrchu lepší vzhľad a chráni hrany od rýchleho poškodenia.

Profily

– používame len hliníkové rámy. Sú vyrábané z vysokokvalitného rafinovaného hliníka, čo zabezpečuje vysokú pevnosť a nepoddajnosť. Svojou nízkou váhou prispievajú k zníženiu zaťaženia posuvného systému, a tým predlžujú jeho živostnosť. Určite sa oplatí investovať do hliníkových profilov, sú vysokokvalitné, v podstate neporovnateľné svojou kvalitou voči iným materiálom.

Sklá

– Lakobely / lakované sklá/ o hrúbke 4 mm, široká škála farieb. Sú typické odolnosťou proti škvrnám, na lakovanej stane, hlavne prosi stopám po prstoch.

Zrkadlá

– lepíme na už spomínané drevotriesku, rozmer podľa výberu zákazníka. Hrany zrkadiel sú rezané, opracované brúsením a leštením. Najviac používané sú číre zrkadlá.

Tapety

– podobne ako zrkadlá tiež aplikujeme na drevotriesku, máme v ponuke veľký výber vzorov tapiet, prípadne vieme upraviť aj vlastné foto zákazníka ako tapetu.